Kara Yolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta, iç ve dış hatlarda yolcu taşımacılığı yapan yolcuları, sürücüleri ve yardımcılarını, taşımacılık hizmetinin başından sonuna kadar olan seyahat süreci boyunca, duraklama süreçlerini içeren her türlü kaza sonucunda oluşabilecek zararlara karşı poliçede belirtilen şartlar dahilinde korur.

 Sigorta kapsamında, poliçede belirtilen taşımacının, 10/07/2003 tarih ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu’na uygun taşımacı yetki belgesine sahip olması, taşımanın ilgili kanun hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi ve taşımanın yapıldığı aracın poliçede kayıtlı olması gerekmektedir.

0850 515 0850 TELEFONUMUZDAN ARAYIN, YARDIMCI OLALIM!

Adsız tasarım-18

Doğru ve Uygun Teklif

1991’den itibaren edindiğimiz tecrübelerimizle sadece ülkemizin değil, dünyanın en büyük sigorta firmalarıyla çalışıyoruz.

 +32 iş ortağımızla birlikte sizin için en iyi teklifi çalışıyor ve size sunuyoruz.

 Size doğru ve uygun teklifi sunabilmemiz için bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

 Sonrasında Sigorta Meydanı uzman danışmanları24 saat içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigorta kapsamında merak ettiğiniz birçok soru olduğunu biliyoruz. Merak ettiğiniz sorular için bizimle iletişime geçerek daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Karayoluyla yurt içi ve yurt dışı yolcu taşımacılığı yapanlar, bu sigortayı almak zorundadırlar. Taşıma esnasında yolcu, şoför ve yardımcılarından herhangi biri kaza geçirirse, tazminata hak kazanır.

Teminat kapsamı içerisinde; Ölüm, sakatlık ve tedavi giderlerinin karşılanması gibi birçok teminat bulunmaktadır.