Elektrikli Araç Kasko Sigortası​

Elektirikli araç kasko sigortası, elektrikli araçlar için özel olarak hazırlanmış ve kapsamı geniş sigorta çeşitlerinden birisidir. Kaza durumundan, çalınma durumuna, hırsızlıktan, sel gibi doğal afetlere kadar birçok alanı kapsar.

 Bunun yanı sıra istenildiği takdirde “yanlış şarj dolum hasarları” gibi istenmeyen durumlardan kaynaklı oluşabilecek hata ve arızalara karşıda kendinizi güvence altına almanıza olanak tanır.

 Bunun yanı sıra elektrikli arabanın en önemli parçalarından birisi olan batarya, araca ait şarj ekipmanlara, araç aksesuar ve olmazsa olmazlarıda istenildiği takdirde güvence altına alınabilir.

0850 515 0850 TELEFONUMUZDAN ARAYIN, YARDIMCI OLALIM!

Adsız tasarım-15

Doğru ve Uygun Teklif

1991’den itibaren edindiğimiz tecrübelerimizle sadece ülkemizin değil, dünyanın en büyük sigorta firmalarıyla çalışıyoruz.

 +32 iş ortağımızla birlikte sizin için en iyi teklifi çalışıyor ve size sunuyoruz.

 Size doğru ve uygun teklifi sunabilmemiz için bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

 Sonrasında Sigorta Meydanı uzman danışmanları24 saat içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrikli araç kasko sigortası kapsamında merak ettiğiniz birçok soru olduğunu biliyoruz. Merak ettiğiniz sorular için bizimle iletişime geçerek daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

Aslına bakarsanız kapsam alanı oldukça genişletilebilir. Arabanın en önemli ve belki de en önemli noktası olan bataryasından, yanlış şarjdan doğan arızlara karşı dahi geniş kapsamlı kasko sigortası yaptırmak mümkündür.r

Bu tamamen yapılacak poliçenin içeriğiyle ilgilidir. Dilendiği takdirde bu madde eklenip, kapsam genişletilebilir. 

Elektrikli araç kasko sigortası normal araçtan farklı olarak ismininden anlaşılabileceği gibi “elektrikli araçlara” özeldir. Bu yüzden 3. kişilerden doğabilecek problemler dahil olmak üzere kasko sigortası ile güvence altındadır.

Elbette, dilendiği takdirde buna uygun poliçe hazırlanabilmektedir.